Zmarszczki pod oczami – jak je przezwyciężyć?

Zmarszczki pod oczami:

Zmarszczki pod oczami jest to naturalny proces starzenia się skóry, spowodowane utratą kolagenu. Każda kobieta pragnie jak najbardziej opóźnić ten proces. Z biegiem czasu coraz trudniej jest je ukryć i coraz bardziej zdradzają wiek oraz zmęczenie. Zmarszczki wokół oczu są ciężkie do usunięcia i wymagają wiele pracy. Największy problem to zmarszczki mimiczne pod oczami oraz kurze łapki.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?zmarszczone oko

Aktualnie na rynku istnieje wiele ofert na zabiegi na zmarszczki pod oczami. Zmarszczki są trudne do usunięcia, ale mamy duży wpływ na nie i przy odrobinie wysiłku, możemy wyeliminować przynajmniej część z nich. Najskuteczniejsze sposoby to:

 • Używanie preparatów kolagenowych pomaga w uzupełnianiu kolagenu w skórze,
 • Składniki sprawdzonych kremów przeciwzmarszczkowych działają odżywczo i regenerująco na delikatny naskórek w okolicach oczu,
 • zabiegi kosmetyczne.

Sprawdź metody na usuwanie zmarszczek z zakresu medycyny estetycznej – http://drkozicka.pl/arts/zmarszczki-pod-oczami-metody-z-zakresu-medycyny-estetycznej/

Zmarszczki pod oczami – zabiegi:

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, po których następuje likwidacja zmarszczek pod oczami. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

 • Palomar Emerge – laser frakcyjny wykorzystywany do walki z kurzymi łapkami. Światło laser ma na celu pobudzenie regeneracji tkanek.
 • Harmony XL pro NIR – emituje światło bliskie podczerwieni podgrzewające tkanki do temperatury 40 stopni. Skóra staje się gęstsza i bardziej napięta. Włókna kolagenu kurczą się i dochodzi do produkcji nowego kolagenu.
 • Pollogen Legend – powoduje pobudzenie regeneracji tkanek, dzięki czemu zmarszczki są likwidowane.
 • Mobilift M6 – skutkuje pobudzeniem produkcji kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego.
 • Geneo+ redukuje zmarszczki pod oczami – rozpoczyna się od zaaplikowania na skórę ampułki z serum, następnie wykorzystuje się głowicę. Dochodzi do poprawy mikrokrążenia.
 • Dermapen/Mezopen – do skóry bezpośrednio dostarczane są koktajle odżywcze. Stymuluje skórę powodując pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a także poprawia jędrność oraz gęstość skóry.
 • Hot-Cold – głowica emituje przemiennie niską oraz wysoką temperaturę. Redukowane zostają cienie, obrzęki, przebarwienia oraz napięcie skóry.
 • Ultradźwięki – na skórę nakłada się specjalną ampułkę, następnie głowica emituje ultradźwięki. Pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny.
 • Ultraformer III – HIFU na zmarszczki pod oczami – metoda bardzo bezbolesna i skuteczna. Produkowane zostają włókna kolagenowe, a skóra staje się bardziej napięta i jędrna. Innowacyjna, a wręcz przełomowa metoda. Usuwanie zmarszczek pod oczami następuje bardzo szybko.

3 replies on “Zmarszczki pod oczami – jak je przezwyciężyć?”

 1. perka pisze:

  Zdecydowanie polecam skorzystać, szczególnie z ultradźwięków na zmarszczki. Byłam na takim zabiegu i twarz jest super wygładzona.

 2. tornado pisze:

  W sumie jak czytam o tym usuwaniu zmarszczek wokół oczu to się nie dziwię, że ludzie z tego korzystają. Sama mam dosyć poszukiwań kremów, które raz działają a raz nie…

 3. hesza6 pisze:

  Hmm… korzystałam z różnych kremów na zmarszczki i jedne działały lepiej inne gorzej, a najczęściej było tak, że przestawały działać po miesiącu. Jeżeli taki zabieg ma wysoką skuteczność to może faktycznie bardziej się to opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 27 = 37