Trwały lifting bez użycia skalpela

Odmłodzona skóra po liftingu Hifu

Innowacyjnym urządzeniem, które przeznaczone jest do zabiegów liftingu twarzy, szyi oraz innych partii ciała jest urządzenie HIFU. Jest to doskonałe urządzenie pod względem technologicznym doskonale sprawdza się na każdej partii ciała. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie zabiegów bez konieczności operacji plastycznych, używania skalpela. Działanie tego urządzenia polega na pobudzaniu włókien kolagenowych do odbudowy za pomocą fal ultradźwiękowych. Jest to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny, skuteczny, dający ogromne rezultaty. Pierwsze zauważalne efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu. Końcowy efekt jest widoczny po okresie około dwóch miesięcy. Zabieg ten można przeprowadzać bez względu na porę roku. Do zabiegu nie trzeba się wcześniej przygotowywać. Po zabiegu człowiek powraca do normalnego funkcjonowania, bez konieczności rekonwalescencji oraz stosowania specjalnych rodzai kosmetyków. Jest to zabieg o licznych zaletach, który nie tylko poprawia urodę i eliminuje defekty, ale także pozytywnie wpływa na nastrój i samopoczucie.

Osobami, które nie mogą skorzystać z tego rodzaju zabiegów są:

 • osoby cierpiące na różnego rodzaju nowotwory,
 • osoby z opryszczką, infekcjami wirusowymi lub bakteryjnymi, na powierzchni ciała, której ma dotyczyć zabieg,
 • kobiety w ciąży,
 • kobiety karmiące piersią.

Zabiegi za pomocą urządzenia Ultraformer III HIFU przeznaczone są przede wszystkim dla osób:

 • o wiotkiej skórze,
 • o skórze pozbawionej elastyczności i jędrności,
 • posiadających zmarszczki w okolicach oczu, na czole oraz na szyi,
 • posiadających nadmiar skóry, który spowodowany jest zbyt szybką utratą masy ciała.Partie ciała - hifu

Więcej o temacie pisał portal wirtualna polska: https://fitness.wp.pl/21678,ultraformer-ii-technologia-hifu-na-wiotka-skore

Na co stosować HIFU?

Za pomocą tej metody można przeprowadzić lifting ciała. Obejmuje on partie takie jak: klatka piersiowa, plecy, pachy, ramiona, brzuch, tak zwane boczki, pośladki, uda, łydki, kostki. Po takich zabiegach skóra staje się jędrna, gęsta, elastyczna, bez zbędnych, krępujących defektów.

Za pomocą urządzenia Ultraformer III HIFU można także przeprowadzić lifting twarzy. Jego zadaniem są między innymi:

 • poprawa kolorytu skóry,
 • ujędrnienie, uelastycznienie skóry,
 • likwidacja zmarszczek w okolicach oczu, na czole oraz na szyi,
 • uniesienie brwi,
 • poprawa linii żuchwy,
 • poprawa konturów twarzy,
 • redukcja tak zwanego podwójnego podbródka.efekty HIFUpo liftingu HIFU

Sam zabieg – jak wygląda?

Lifting twarzy bez skalpela jest alternatywną metodą dla operacji plastycznych. Poddaje się jej coraz więcej osób. Cieszy się pozytywnymi opiniami i komentarzami. Tego rodzaju zabiegom poddają się przede wszystkim kobiety, w różnym przedziale wiekowym, które chcą zadbać o swoją urodę. Chcą się poczuć atrakcyjnie, kobieco, pewnie siebie. Jest to zabieg, który dzięki licznym zaletą cieszy się coraz większą popularnościom i zastosowaniem.

Bezinwazyjny lifting twarzy, szyi oraz pozostałych partii ciała wykonywany jest przez doświadczony personel, który na co dzień przeprowadza mnóstwo tego rodzaju zabiegów. Zabiegi przeprowadzane są w komfortowych warunkach, w gabinetach medycyny estetycznej. Ich zadaniem jest poprawa wyglądu skóry. Sprawienie, że stanie się zdrowsza, gęstsza, elastyczniejsza, jędrniejsza bez zbędnych mankamentów. Dzięki tego rodzaju zabiegom każdy człowiek może poczuć się dobrze w swojej skórze. Zabiegi są bezpieczne, bezbolesne, bezinwazyjne, skuteczne. Dają ogromne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn niezależnie od ich wieku. Pomimo to, w gabinetach spotkamy przede wszystkim kobiety.

Artykuł napisany przy współpracy z https://clinicacosmetologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

77 − 72 =