Drugi podbródek – sposoby leczenia oraz efekty

Problem luźnej skóry potocznie znany jako drugi podbródek nie ominie nikogo. Pewnego dnia każdy zobaczy w lustrze coraz większą fałdkę pod brodą i uświadomi sobie, że wygląda jak by miał podwójny podbródek. Choć powszechnie dominuje przekonanie, że dotyka on tylko osoby mające problem z utrzymaniem prawidłowej wagi jest to błąd. Drugi podbródek u szczupłej osoby jest równie popularny i możliwy co u osoby otyłej.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

To pytanie spędza sen z powiek każdemu, komu przyszło się mierzyć z problemem podwójnego podbródka. Aby dać na nie odpowiedź, najpierw trzeba zdać sobie sprawę, jakie jest źródło drugiego podbródka. Jego powstawanie bezpośrednio związane jest z procesem starzenia się skóry. Skóra traci swoja elastyczność na skutek osłabienia produkcji naturalnego kolagenu. Jej zdolności regeneracyjne słabną a gromadzący się w tym miejscu nadmiar tkanki tłuszczowej, dodatkowo pogłębia ten mało estetyczny efekt.

Najlepsze zabiegi na podwójny podbródek: http://drkomorowska.pl/arts/jak-zneutralizowac-drugi-podbrodek-najlepsze-zabiegi/

Jak się pozbyć drugiego podbródka?profil kobiety

Podwójny podbródek można wyleczyć stosując specjalne zabiegi na drugi podbródek. Bez ingerencji chirurgicznej możliwe jest jedynie zredukowanie już istniejącego podbródka oraz częściowe zahamowanie procesu jego powstawania. Zabiegi mające za zadanie tego dokonać działają na zasadzie stymulacji skóry do zwiększania produkcji kolagenu oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Takie działanie prowadzi do poprawy jej elastyczności, oraz wymodelowania go w taki sposób aby widoczna fałda była jak najmniejsza. Likwidacja drugiego podbródka z reguły trwa od kilku do kilkunastu tygodnie, w zależności od tego ile zabiegów konieczne jest aby wypracować zamierzony efekt. Zabiegi na drugi podbródek wykonuje się przy wykorzystaniu specjalnych urządzeń.

Po odpowiedź na pytanie jak się pozbyć drugiego podbródka konieczne jest udanie się do kliniki medycyny estetycznej.

Wykwalifikowany kosmetolog już podczas pierwszej wizyty w klinice medycyny estetycznej przeprowadzi badanie stanu skóry, oraz obszerny wywiad z pacjentem. Celem takich kroków jest dobranie możliwie jak najskuteczniejszego typu urządzenia, oraz precyzyjne określenie efektów jakich można się spodziewać po zakończeniu serii zabiegów. Pozwoli to uniknąć rozczarowań oraz jest gwarancją bezpieczeństwa i dbania o zdrowie pacjenta. Ponadto, tylko specjalista medycyny estetycznej może z absolutna pewnością doradzić, co robić aby w przyszłości minimalizować efekty starzenia się skóry, jakim jest drugi podbródek, jakich kosmetyków używać do pielęgnacji oraz podpowie z jakich jeszcze zabiegów można skorzystać w celu poprawy jej kondycji.

Zabiegi na drugi podbródek

Spośród wielu dostępnych na rynku kosmetycznym zabiegów, kilka z nich cieszy się szczególną skutecznością w likwidacji drugiego podbródka. Zabiegi na drugi podbródek można wykonywać następującymi urządzeniami:

  • Pollogen Legend – Maximus
  • Ultraformer III HIFU
  • Venus Legacy
  • Mobilift
  • Karboksyterapia Reology 2
  • Icoone

Drugi podbródek u szczupłej osoby odrobinę łatwiej poddaje się zabiegom, nie należy jednak z tego tytułu oczekiwać o wiele lepszych rezultatów niż w przypadku innych osób. Likwidacja drugiego podbródka to długotrwały proces a jego efekty zależne są nie wielu różnych czynników. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej opiszę powie jak zlikwidować drugi podbródek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + = 9