Depilacja wąsika laserem

Nie przejmujemy się, że depilacja laserem przynosi rezultaty dopiero po kilku zabiegach. Przecież ten fakt uznajemy za dość normalny. Samodzielnie kobiety muszą golić swoje nogi co kilka dni. Jeśli jednak zdecydują się na zastosowanie technologii depilacji laserowej światłem diodowym, to tutaj następne golenie będzie możliwe dopiero za miesiąc, a nawet kilka miesięcy. Widać więc, że przez długi czas kobiety i mężczyźni mogą uwolnić się od golenia swojego ciała w jego odpowiednich fragmentach. Stanowi to dla nich dość duży komfort, o czym przekonują się wielokrotnie. Zarazem widzą, że każdy następny zabieg depilacji laserowej przynosi o wiele lepsze efekty. O tym również wspominają sami kosmetolodzy, którzy wysilają się w salonach urody i piękności. Chętnie przedstawiają największe zalety, które wynikają z zastosowania tego rodzaju depilacji. Jest ona skuteczniejsza od innych form depilacji, które były stosowane jeszcze kilka lat temu, a nawet jeszcze do dziś. My jednak nie musimy z nich korzystać, ponieważ aktualnie jest dostępna najlepsza depilacja laserowa światłem diodowym.

Wąsik to zbędne owłosienie pojawiające się w pobliżu ust, nad których zwalczeniem wysilają się kobiety i mężczyźni. Pomocą są dla nich specjalne salony kosmetyczne i salony piękności, w których to widać zastosowanie odpowiednich urządzeń laserowych. Właśnie dzięki nim udaje się przeprowadzić skuteczną depilację laserową, która jest w stanie zwalczyć każdy rodzaj wąsika. Dla kobiet taki wąsik to prawdziwy dyskomfort, więc chętnie decydują się na zabiegi, które przynoszą odpowiednie rezultaty. Mają możliwość już podczas wstępnej konsultacji dowiedzieć się, co jeszcze mogą uczynić, aby poprawić swoją sytuację. Zdarza się, że dermatolog zaleci przeprowadzenie takiego zabiegu w wyznaczonym terminie. Zaleci, co jaki dzień powinniśmy przybyć do salonu, aby móc następnie skorzystać z depilacji laserowej na wąsik – o tym więcej tutaj – http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku. A dzięki temu po odpowiedniej kuracji będziemy mogli cieszyć się, że wąsik to już przeszłość. Nie należy tutaj rezygnować z kolejnych zabiegów, lecz przez cały czas powinniśmy się z nich dobrze wywiązywać. A dzięki temu czas do pojawienia się nowego wąsika będzie coraz dłuższy.

Bezbolesna depilacja laserowa

Dawniej mieliśmy do czynienia z różnymi rodzajami depilacji, mniej i bardziej bolesnymi. To sprawiało, że kobiety rzadziej decydowały się na jej zastosowanie, już nie wspominając o mężczyznach. Natomiast naprzeciw takich oczekiwaniom i wielu innych powstały urządzenia do depilacji laserowej. W nich wykorzystuje się wiązkę światła diodowego, a zarazem technologię chłodzenia. I właśnie te systemy sprawiają, że cały zabieg jest bezbolesny, od samego początku do końca. Aby móc nabrać do takich zabiegów przekonania po prostu wybierzmy się na wstępną rozmowę z kosmetolog, która będzie mogła na spokojnie nam wszystko wytłumaczyć. Zarazem ukaże nam urządzenie odpowiadające za przebieg depilacji laserowej. Zwróci uwagę na jego zalety, a dodatkowo będziemy mogły zauważyć w takim miejscu klientów, którzy regularnie korzystają z takich usług.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 replies on “Depilacja wąsika laserem”

 1. Micha pisze:

  Laser Vectus jest teraz chyba najnowocześniejszym laserem do depilacji dostępnym na rynku. Nie wiem jak oni go zrobili ale zabiegi nim wykonywane są całkiem bezpieczne i bezbolesne

 2. Micha pisze:

  W poniedziałek idę na zabieg na pachy 😉 w końcu nie będę musiała być skrępowana. Wystarczyło że jeden dzień się nie ogoliłam i już były problematyczne sytuacje. 🙁

 3. sexyman pisze:

  ostatnio ogoliłem sobie tym laserem owłosienie z klatki piersiowej, czuję się teraz mega sexy 8)

 4. mama pisze:

  Polecicie jakąś dobrą klinikę w trójmieście ? Chciałabym wykonać zabieg laserowej koniecznie przed wakacjami. Zależy mi też na podejściu do pacjenta , ktoś coś?

 5. Dawid pisze:

  Czy tą metodą można trwale pozbawić się zarostu? Nie chce mi się golić co 3 dzień… wolałbym mieć permanentnie gładką twarzy, czy coś takiego jest możliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 53 = 60