Merry Christmas

Merry Christmas to typowa mieszanka świąteczna niosąca za sobą tą samą pozytywną energię, którą przepełnione są najbardziej radosne i rodzinne ze wszystkich świat. Cechą szczególną tej herbaty jest zmieszanie suszu pochodzącego z cejlońskich plantacji (Ceylon BOP1) z RĘCZNIE ROBIONYMI cukrowymi ozdobami. Połączenie silnego aromatu czarnej herbaty i korzennych nut zawartych w mieszance powoduje, że w trakcie parzenia po całym domu roznosi się świąteczny aromat. Jeśli jeszcze ma on okazję zmieszać się z zapachem świątecznego drzewka prosto z lasu to wrażenie jest absolutne.

Pijąc Merry Christmas wyczujemy, oprócz korzennych, lekko cytrusowe aromaty. O zaparzaniu przez około 3-5 minut napar przybiera dość ciemną brązową barwę. Na filiżankę powinniśmy zużyć około 1 łyżeczki suszu, na szklankę 2.

Wyjątkowo dobrą podstawę dla tej mieszanki stanowi cejloński susz BOP1 czyli wysuszone i sfermentowane grube, duże liście herbaciane, których jakość jest dokładnie badana przez cejlońskich plantatorów. Oznaczenie BOP1 jest właśnie gwarantem najwyższej jakości zapewniającej nam, że pijąc herbatę przygotowaną na tym suszu będziemy mieli do czynienia z najlepszym, co Cejlon jest w stanie zaproponować na polu czarnej herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

63 − 62 =