Hawaii Dream

Zaparzanie Hawaii Dream przez 3-5 minut z wykorzystaniem wrzątku pozwala wydobyć z suszu tej mieszanki wszystkie jej wspaniałe aromaty, które zawdzięcza bazie w postaci cejlońskiej herbaty BOP1 i dodatkom owocowo-kwiatowym. Oczywiście to właśnie wspaniale dobrane dodatki decydują o unikalnych atrybutach połączenia.

Za unoszący się nad filiżanką aromat egzotyki wzmocniony typową siłą czarnej herbaty odpowiadają kwiaty nagietka i bławatka. Wakacje i tropikalną plażę z kolei tworzą w naszych kubkach smakowych suszone banany bogato wmieszane w Hawaii Dream. Całe to połączenie delikatnie rozbudza i idealnie nadaje się na romantyczne okazje gdyż lekko słodkawy smak wywaru i nawet trochę erotyczny silny zapach kwiatowy tworzą bardzo przyjemną aurę. Nie należy tylko przesadzać z ilością suszu przygotowywaną na jedną filiżankę – łyżeczka lub maksymalnie półtorej łyżeczki w zupełności wystarcza.

Poprzez oznaczenie podstawy tej mieszanki – suszu cejlońskiego – symbolem BOP1 należy rozumieć, że w jego skład wchodzą tylko i wyłącznie najlepsze całe i grube liście herbaty. Taki dobór surowca pozwala uzyskiwać napój o znacznie wyraźniejszym smaku i pełnym lokalnych smaczków, które szkoda by tracić mając na uwadze fakt, że Cejlon to tropikalna wyspa smagana nieustannie mosunami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

95 − = 89