Czas na relaks

Zgodnie ze swoją nazwą, mieszanka Czas na relaks zbudowana na podstawie cejlońskiej herbaty BOP1 przeznaczona jest jako wytchnienie dla osób odczuwających silny stres. Zauważyć tylko należy, że skrót BOP1 oznacza susz przygotowywany z całych, grubych liści herbaty pod dokładnym nadzorem cejlońskich zrzeszeń plantatorów, które gwarantują nam najwyższą jakość.

Wracając do kojących właściwości Czasu na relaks, wymienić trzeba wszystkie jej składniki, które łączą swoje wysiłki dla ukojenia skołatanych nerwów: liście malin, jabłka, róża i hibiskus. Do tego dochodzi jeszcze niezastąpiona melisa polecana przez lekarzy w przypadkach nerwic długotrwałych bólów głowy. Taki skład działa na organizm w sposób holistyczny czyli przywraca po trochu równowagę w wielu systemach naszego organizmu dając łącznie bardzo wymierny efekt. Przede wszystkim jednak uspokaja naszą psychikę ale też łagodzi problemy trawienne i poprawia działanie układu odpornościowego.

Wszystkie pozytywne efekty powinniśmy uzyskać po zaparzaniu 1-2 łyżeczek suszu przez 3-5 minut przy użyciu wrzątku.

Pół żartem a pół serio mawia się czasami, że cejlońska herbata posiada znakomite własności uspokajające dzięki szumowi morskich fal, które podobno słychać w każdym punkcie na wyspie. Nie należy w to specjalnie wierzyć co nie zmienia faktu, że aksamitny smak tej herbaty naprawdę lekko kołysze tak jakby były w nim zawarte morskie fale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

50 − = 46