Cicha noc

Mieszanka Cicha Noc stworzona została na podstawie cejlońskiej herbaty BOP1 czyli najwyższej klasy suszu produkowanego z pełnych, grubych liści. Oznaczenie BOP1 daje nam gwarancję, że wykorzystane zostały tylko najlepsze liście a cały proces zbiorów i suszenia został poddany dokładnej kontroli.

Najważniejsze zalety Cichej Nocy nie pochodzą jednak od podstawy lecz dodatków. Umieszczone w suszu wiórki czekolady w trakcie parzenia szybko rozpuszczają się idealnie mieszając się z naparem zapewniając mu lekko słodki posmak. Fragmenty malin to z kolei prawdziwa słodko-kwaśna bomba, która przy odpowiednim parzeniu nadaje mieszance jej właściwy smak. Najlepiej jest ją pić w chwilach relaksu gdyż malinowy posmak idealnie współgra z atmosferą wyciszenia, zwłaszcza przebywania w rodzinnym gronie.

By móc najpełniej cieszyć się Cichą Nocą należy przygotować ją według zasad odpowiednich dla herbat cejlońskich, to jest: 1-2 łyżeczki suszu na filiżankę zalewać wrzątkiem i parzyć przez 3-5 minut.

Miejsce pochodzenia bazy herbaty to Cejlon, dzięki czemu w smaku można wyczuć odrobinę orzeźwienia charakterystycznego dla listków rosnących na plantacjach blisko morza, systematycznie smaganych monsunami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

56 − = 47